CHEVROLET - FIRMA PRZYJAZNA MSP

włącz . Opublikowano w Eksperci w ViaExpert

Firma Przyjazna MSP to projekt realizowany przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców. Jego celem jest wyłonienie i promowanie firm, które oferują najwyższy poziom usług oraz produktów przeznaczonych dla małych i średnich przedsiębiorstw. Firma Przyjazna MSP honoruje duże firmy, które działają na rzecz mniejszych, ale … ważnych z punktu widzenia rozwoju gospodarki.

Stworzona ponad 100 lat temu marka Chevrolet jest synonimem sukcesu opartego na wdrażaniu nowych technologii. Innowacyjność i kreatywność to ważne dla firmy wartości. Co potwierdza historia i społeczne postrzeganie marki. O samochodach – chevroletach śpiewano piosenki, niczym gwiazdy filmowe występowały w kinowych bestsellerach. Z biegiem lat stały się przedmiotem marzeń, które mogą się spełnić!  Przykładem elastycznego reagowania na potrzeby Klienta jest oferta stworzona na potrzeby rynku MSP.

Zapraszamy na rozmowę z Krzysztofem Melonem, Dyrektorem Sprzedaży w CHEVROLET POLAND Sp.zo.o., który podczas Gali ZPP odebrał nagrodę Firma Przyjazna MSP przyznaną CHEVROLETOWI.

Anna Rogalińska w rozmowie z Krzysztofem Melonem, Dyrektorem Sprzedaży w CHEVROLET POLAND Sp. z o. o.
Krzysztof Melon, Dyrektor Sprzedaży CHEVROLET POLAND Sp. z o. o. odbiera certyfikat Firma Przyjazna MSP.

KameraViaexpert_long_1

Przygotowała: Anna Rogalińska