Aries Motor - wizualizacja sukcesu, czyli otwarcie nowego salonu Hondy w Warszawie

włącz . Opublikowano w Eksperci w ViaExpert

HONDA
The Power of Dreams

Aries Motor Sp. z o.o to jeden z najbardziej znanych dealerów Hondy na polskim rynku. Firma rozpoczęła działalność już w roku 1991. W latach 1991-1993, przed powstaniem Honda Poland, ta polsko-japońska spółka była pierwszym i jedynym importerem na polski rynek samochodów marki Honda. Przez 20 lat klienci Aries Motor Sp. z o.o. odwiedzali oryginalny obiekt salonu i serwisu przy Wybrzeżu Gdyńskim w Warszawie. W październiku 2012 roku rozpoczęto budowę nowej siedziby. Od kwietnia tego roku spółka Aries Motor zaprasza klientów do nowego salonu i serwisu przy ul. Arkuszowej 11 na Bielanach. Generalnym Wykonawcą tego nowoczesnego obiektu była japońska firma Kajima.

Na uroczystość otwarcia nowego salonu Aries Motor przybyli m.in.: Ken Masuda- Prezes Zarządu Aries Motor, Makoto Yamanaka – Ambasador Japonii w Polsce, Jan Borowski- udziałowiec Aries Motor i V-ce Prezes Zarządu, Yoshiya Miyabe – Członek Zarządu i Dyrektor Kanematsu Corporation Tokio, udziałowca Aries Motor, Hirokazu Tomiki - Prezes Zarządu Honda Poland, Wiesław Kołodziej – Dyrektor Generalny Honda Poland.

Patrząc na nowy salon samochodowy spółki Aries Motor natychmiast dostrzegamy świetną funkcjonalność obiektu, harmonię proporcji, estetykę wnętrz, dobrą jakość materiałów oraz wysoką jakość prac budowlanych. Po chwili refleksji dostrzegamy, że oprócz tego jest coś więcej, coś co można określić jako wizualizację zespołowego sukcesu – sukcesu, na który składa się myśl techniczna i strategia założyciela Honda Motor Company Soichiro Hondy oraz skuteczna praca spółki Aries Motor, Przedstawicielstwa Honda Motor Company w Polsce, Ambasady Japońskiej oraz Projektanta i Wykonawcy nowego salonu i serwisu, znanego w świecie i w Polsce - japońskiego koncernu budowlanego Kajima. W tym miejscu wypada podkreślić, że ogniwem kluczowym tego sukcesu byli, są i będą Klienci spółki Aries Motor. Nowa inwestycja spółki Aries Motor powstała z myślą o Klientach i będzie im dobrze służyć przez następne lata; Klienci Aries Motor odnieśli również sukces – salon przy ul. Arkuszowej z pewnością wychodzi naprzeciw ich marzeniom i odpowiada miejscu, gdzie najnowsze rozwiązania myśli technicznej zawarte w modelach Hondy, spotykają się z przyjazną atmosferą fachowej obsługi, zgodnej z fundamentalnymi zasadami Soichiro Hondy. W tym kontekście nowy salon i serwis Aries Motor jest więc wizualizacją sukcesu Klientów w zakresie ich oczekiwań wobec firmy usługowej, której się ... ufa. Bo właśnie zaufanie Klienta jest tym, co Aries Motor - jako ekspert motoryzacji - konsekwentnie i skutecznie buduje w Polsce od 22 lat.  

Zapraszamy na rozmowę z Markiem Tworkiem, Dyrektorem ASO Aries Motor Sp. z o.o Honda – autoryzowany dealer.


Przygotowała: Anna Rogalińska i zespół ViaExpert
KameraViaexpert_long_1


Otwarcie nowego salonu i serwisu Aries Motor Sp. z o.o. przy ul. Arkuszowej 11 w Warszawie
Wiesław Dąbrowski, Prezes Zarządu OAT Sp. z o.o. - klient Aries Motor Sp. z o.o. od 18 lat.
Anna Rogalińska w rozmowie z Markiem Tworkiem, Dyrektorem ASO, Aries Motor Sp. z o.o.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z otwarcia nowego salonu i serwisu Aries Motor w Warszawie przy ul. Arkuszowej 11


Zdjęcia: ViaExpert