25 lat WIMED-u i ... co dalej?

włącz . Opublikowano w Eksperci w ViaExpert

Cz. I wywiadu Anny Rogalińskiej ze Zdzisławem Dąbczyńskim, założycielem firmy WIMED.

Na Portalu Budownictwa Komunikacyjnego ViaExpert prezentujemy wydarzenia, prace badawcze i osoby, mające wpływ na rozwój infrastruktury. Bywa, że działalność takich osób wykracza poza świat, który kształtuje życie tzw. „branży”. Zdarza się, że ktoś, kogo znamy jako np. świetnego przedsiębiorcę, ujawnia umiejętności z zupełnie odmiennej przestrzeni. Przecież w życiu każdego z nas przychodzi czas na pytanie: „ Jestem tu. Ale ... co dalej?”

Cz. II wywiadu Anny Rogalińskiej ze Zdzisławem Dąbczyńskim, założycielem firmy WIMED.

Jak świętować jubileusz firmy, która od 25 lat umacnia swoją pozycję na drogowym rynku?
Zbigniew Dąbczyński, założyciel WIMED-u
postanowił uczcić tę rocznicę... książką. „Inspiracje i drogowskazy Jak rozsądnie przemierzać drogi i bezdroża życia” to lektura, dająca możliwość poznania przemyśleń i doświadczeń - bezcennych w biznesie i w życiu. To historia WIMED-u i poszukiwań swojego miejsca na świecie przez jego twórcę.

Zapraszamy na dwie części wywiadu ze Zdzisławem Dąbczyńskim, założycielem firmy WIMED, przedsiębiorstwa, którego pełna nazwa brzmi WIMED Oznakowanie Dróg Sp. z o.o. Zdzisław Dąbczyński jest autorem książki pt. „Inspiracje i drogowskazy Jak rozsądnie przemierzać drogi i bezdroża życia".

 

Przygotowała: Anna Rogalińska
KameraViaexpert_long_1

Pobierz PDF
Źródło: WIMED

Rozpoczęła działalność Fundacja wimed+.

Wszystkich, którzy chcą poznać filozofię zdrowia zachęcamy do odwiedzenia strony: http://fundacjawimed.pl

wimed