INORA Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Realizacyjne INORA sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Realizacyjne INORA sp. z o.o. jest niezależną polską firmą ekspercko-inżynierską wyłącznie z polskim kapitałem. Główna siedziba spółki mieści się w Gliwicach. Jej początki sięgają 1991 r. Od tego czasu firma świadczy usługi projektowe, doradcze i wykonawcze w zakresie geotechniki. To właśnie dzięki tak długiej, bo ponad 20-letniej historii, firma opracowała autorskie technologie oraz innowacyjne rozwiązania – często bardziej efektywne od tych powszechnie znanych i stosowanych. W oparciu o długoletnie doświadczenie firma pomaga swoim klientom w doborze rozwiązań technicznych opartych o geosyntetyki. Daje to inwestorom gwarancję wyboru materiałów wysokiej jakości o długiej żywotności, które po zastosowaniu zachowują swoje parametry wytrzymałościowe przez wiele lat.

Firma bierze aktywny udział w międzynarodowych i ogólnopolskich konferencjach naukowo-technicznych, a także wpiera promocję branży i rozwój w dziedzinie geotechniki.
Przedsiębiorstwo Realizacyjne INORA sp. z o.o. świadczy usługi doradztwa technicznego dla inwestorów, projektantów i wykonawców w zakresie rozwiązywania problemów posadowień konstrukcji i wdrażania nowych technologii dla obiektów zlokalizowanych w trudnych warunkach geotechnicznych oraz gruntowo-wodnych. Ponadto oferuje pomoc w doborze technologii dotyczącej sposobów minimalizacji kosztów konstrukcji obiektów. Firma zajmuje się przygotowaniem pełnej dokumentacji geologicznej oraz geotechnicznej. Wykonuje badania oznaczenia modułu odkształcenia podłoża płytą VSS: E1 – modułu pierwotnego, E2 – modułu wtórnego oraz wskaźnika odkształcenia I0. Wykonuje również pomiary nośności podłoża gruntowego poprzez badanie sondą CBR, badania wytrzymałości gruntu na ściskanie sondą krzyżakową oraz ocenę ugięć sprężystych nawierzchni drogowych. Firma udziela porad z zakresu doboru geosyntetyków (geowłóknin, geosiatek, geotkanin, geokompozytów, geomembran, geokrat, georur) do wykonywania rozmaitych przedsięwzięć budowlanych. Przedsiębiorstwo INORA sp. z o.o. realizuje zlecenia kompleksowo, oferując pełen zakres ww. usług oraz selektywnie – zgodnie z potrzebami klienta.

Zapraszamy na oficjalne strony internetowe: 

http://inora.pl

http://hatelit.pl

Adres

  • ulica: Prymasa Stefana Wyszyńskiego 11
  • kod: 44 - 101
  • miasto: Gliwice
  • państwo: Polska

Kontakt

  • telefon: +48 32 238 86 23, +48 32 230 49 96
  • fax: +48 32 238 86 23, +48 32 230 49 97
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pozycja na mapie

Wpisz swój adres w polu adresu poniżej mapy, a zostanie ustalona najkrótsza trasa dojazdu.