Kalendarz wydarzeń

VI KRAKOWSKIE DNI BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO 2019

Od Czwartek, 14. luty 2019
Do Piątek, 15. luty 2019
Nadesłał:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Odsłon : 296

KDBRD19 685x100

VI KRAKOWSKIE DNI BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO 2019

Serdecznie zapraszamy do udziału w VI KRAKOWSKICH DNIACH BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO 2019, które odbędą się w dniach 14-15 lutego. Będzie to XXXI wydarzenie organizowane w ramach cyklu KONFERENCJE SPECJALISTYCZNE nauka-praktyka-biznes.

 Podczas VI KRAKOWSKICH DNI BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO 2019 zamierzamy stworzyć okoliczności sprzyjające szerokiemu zaprezentowaniu wyników najnowszych badań, uporządkowaniu wiedzy zarówno technicznej, jak i w zakresie obowiązujących przepisów prawa i wytycznych, omówienie aspektów praktycznych wdrażanych środków organizacji ruchu oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego. Podczas dotychczasowych wydarzeń z cyklu KONFERENCJE SPECJALISTYCZNE nauka-praktyka-biznes z zadowoleniem obserwowaliśmy gorącą polemikę i wymianę poglądów. Liczymy, że i tym razem będzie podobnie, bo w czasie dialogu rodzą się często nowe pomysły na rozwiązanie problemów.

Zasadniczym celem KRAKOWSKICH DNI BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO 2019 jest stworzenie płaszczyzny do omówienia najbardziej aktualnych zagadnień w szerokim gronie fachowców, danie sposobności Uczestnikom wzięcia czynnego udziału w dyskusji, zadania możliwie wielu szczegółowych pytań ekspertom oraz dostawcom urządzeń i technologii oraz stworzenie listy problemów koniecznych do rozwiązania w przyszłości.

Miejsce Konferencji:
BEST WESTERN PREMIER KRAKOW HOTEL ****
ul. Opolska 14a, 31-323 Kraków

LISTA REFERATÓW

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną listą referatów dostępną na stronie:

https://kdbrd.konferencjespecjalistyczne.pl/referaty-2019

PROGRAM KONFERENCJI

Aktualny program znaleźć można na stronie internetowej:

https://kdbrd.konferencjespecjalistyczne.pl/program-2019 

ZGŁOSZENIE UDZIAŁU

Zgłoszeń można dokonać poprzez wypełnienie formularza uczestnictwa lub bezpośrednio on-line:
https://kdbrd.konferencjespecjalistyczne.pl/zglos-sie-on-line-2019

WIĘCEJ INFORMACJI

Zachęcamy do zapoznania się z referatami wygłoszonymi w trakcie poprzedniej edycji oraz obejrzenia relacji fotograficznych.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie:

https://kdbrd.konferencjespecjalistyczne.pl/  

Źródło informacji: Media Pro Polskie Media Profesjonalne

Wróć

JEvents v2.2.4   Copyright © 2006-2012